img
img

ما را بیشتر بشناسید

گروه فناوری اطلاعات نجم رایانه در سال 1378 فعالیت خود را در عرصه فناوری و اطلاعات آغاز نمود. این مجموعه افتخار دارد که با تکیه بر دانش فنی و توان متخصصان خود ، فعالیت خود را در راستای بهره وری بیشتراز دانش کامپیوترو آی تی در سازمان ها و شرکت ها و همچنین عموم جامعه آغاز کرده و همواره در تلاش است تا در حد توان خود در بالابردن سطح علمی ایرانیان قدم بر دارد. این گروه که در بدو امر با محوریت فروش سخت افزار و نرم افزار شروع به فعالیت کرد و پس از ارتقـای علـمی و عمـلی خود در گـرایش مختلف ، اکنون با ارائـه بستراینتـرنت پرسرعت ، راه انـدازی انـواع سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته ، پیاده سازی و پشتیبـانی انواع شبـکه های LAN و Wireless آماده خدمت رسانی به نهاد ها ، سازمان ها ، شرکت ها و مردم ایران زمین می باشد .

هدف اصلی این گروه سهیـم شدن در پاسخگویی به بخشی از تقاضای بازار فن آوری اطلاعات از جمله عرصه تکنولـوژی های جدید اطلاعـات و ارتباطات اعم از نرم افـزار (سیستم های کاربردی ) - سخـت افـزار ( محصـولات کامپـیوترهـای شخصی - کامپیوترهای همراه - تجهیزات جانبی – چاپگرها ) - تجهیـزات شبـکه ای (تجهیـزات شبکه های کامپیوتـری - تجهیـزات شبکه ای جدید ارتباطات) می باشد. همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما ، بر شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسر کشور می باشد .

لیست مجوز ها و نمایندگی ها :

نجم رایانه در طی مدت فعالیت خود موفق به کسب مجوزهای زیر شده است :
  • عضویت در اتحادیه رایانه و ماشین های اداری استان خراسان رضوی
  • نماینده رسمی فروش شرکت نداگستر صبا در استان خراسان رضوی
  • نماینده رسمی اینترنت شرکت مخابرات در استان خراسان رضوی
  • نماینده رسمی شرکت نانوتراشه ارائه دهنده تجهیزات شبکه
  • نماینده رسمی فروش اینترنت TD-LTE و 4G ایرانسل
  • نماینده رسمی شرکت ایمن شبکه آرون در شرق کشور
  • نماینده رسمی واگذاری خطـوط اختصاصی پیام کـوتاه
  • نماینده رسمی گارانتی تکمیلی و فیزیکی دیجیتال ( لوکا )
  • نماینده رسمی شرکت آرنیکا وب ارائه دهنده خدمات وب سایت
  • نماینده رسمی شرکت ایرانسل در زمینه ارائه کلیه خدمات تلفن همراه

راه های ارتباطی

شما می توانید درساعات اداری و حتی روزهای تعطیل از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید و خواسته های خود را با ما در میان بگذارید .

شبکه های اجتماعی

شما می توانید با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی از تخفیفات و جشنواره های ما مطلع شده و در قرعه کشی ماهانه باشگاه مشتریان ما نیز شرکت کنید.

شماره حساب

شما می توانید با پرداخت مبلغ فاکتور محصول خـریداری شده ؛ بـدون نیاز به همـاهنگی در کوتاهترین زمان ممکن خدمات خود را دریافت کنید .

تخفیفات ویژه

شما می توانید در وبسایت ما بسته های اینترنتی ایرانسل را با حداکثر 20% تخفیف نسبت به قیمت سایر سایت های مشابه خریداری کنید .

EnglishIran